Strona główna
Ogólnopolska akcja "Tydzień dla bezpieczeństwa"
Rok szkolny 2025/2026 dobiegł końca. Jenak przed jego zakończeniem tj. w dniach 8-12 czerwca 2026 r. nasza szkoła włączyła się jeszcze w ogólnopolską akcję pod hasłem Tydzień dla bezpieczeństwa .
W jej ramach odbyły się następujące działania:
10.06.2026 r. – spotkania wszystkich uczniów z policjantem – mł. asp.
p. Tomaszem Domką oraz p. Anetą Pasieczny – lekarzem – nt. „Skutki prawne i medyczne nie noszenia kasków ochronnych” oraz
Wizyta uczniów w Ośrodku Opieki Dziennej „Pogodny Senior” w Wysokiej
Uczniowie naszej szkoły odwiedzili Ośrodek Opieki Dziennej „Pogodny Senior” w Wysokiej. Spotkanie upłynęło w bardzo serdecznej i miłej atmosferze, sprzyjającej integracji międzypokoleniowej. Podczas wizyty seniorzy i uczniowie prowadzili wspólne rozmowy, dzieląc się swoimi doświadczeniami i zainteresowaniami. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania znanych piosenek, które dostarczyło wszystkim wiele radości i wzruszeń. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także łamigłówki umysłowe oraz różnego rodzaju zagadki, które uczestnicy rozwiązywali razem. Była to doskonała okazja do ćwiczenia pamięci, koncentracji i logicznego myślenia, a jednocześnie do dobrej zabawy. Dziękujemy pracownikom oraz podopiecznym za ciepłe przyjęcie i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że w przyszłości ponownie będziemy mieli okazję do takich wartościowych spotkań.
Informacja o udziale w zajęciach na pływalni krytej w roku szkolnym 2026/2027
Informujemy, że wszyscy uczniowie, których rodzice złożyli deklaracje uczestnictwa w zajęciach na pływalni krytej MOSiR w roku szkolnym 2026/2027 zostali zakwalifikowani na te zajęcia Szczegółowe informacje zostaną podane na początku roku szkolnego.
Tytuły "Ucznia o najwyższej kulturze osobistej" - przyznane
W naszej szkole przez cały rok szkolny realizowane były działania w ramach programu „Z kulturą za pan brat”, którego głównym celem było kształtowanie postaw opartych na szacunku, życzliwości oraz promowanie zasad dobrego wychowania i wysokiej kultury osobistej wśród uczniów. W ramach przedsięwzięcia uczniowie aktywnie uczestniczyli w licznych działaniach edukacyjnych i profilaktycznych. Przygotowali gazetki tematyczne poświęcone zasadom savoir-vivre’u, brali udział w lekcjach wychowawczych, spotkaniach edukacyjnych oraz wyjazdach do teatru i kina, rozwijając swoją wrażliwość społeczną i kulturalną. Na szkolnym korytarzu została również zaprezentowana wystawa książek przygotowana przez bibliotekę szkolną, promująca wartości związane z kulturą osobistą i właściwymi postawami społecznymi. W bieżącym roku szkolnym przeprowadzono także zajęcia profilaktyczne poświęcone wpływowi kultury, medió
Godziny dzwonków
Piątek 26.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych