Strona główna
Wycieczka klas szóstych i siódmych do Zakopanego
W dniach 2-3 czerwca 2026 r. podczas wycieczki do Zakopanego i okolic uczniowie klas VI i VII przeżyli wiele niezapomnianych chwil. Spacerowali po malowniczym Przełomie Białki, wjechali kolejką na Butorowy Wierch i przeszli grzbietem na Gubałówkę, podziwiając piękne widoki na Tatry. Zwiedzili także Zakopane – spacerowali po Krupówkach, odwiedzili cmentarz na Pęksowym Brzyzku oraz zobaczyli słynną skocznię narciarską. Drugiego dnia uczestnicy wycieczki wybrali się na Rusinową Polanę, skąd podziwiali wspaniałą panoramę gór, a na zakończenie zrelaksowali się w Termach Bania. Wyjazd był także świetną okazją do integracji. Czas wspólnie spędzony na rozmowach, śmiechu i zabawie, a także mecze siatkówki i piłki nożnej rozegrane na boisku z przepiękną panoramą Tatr w tle, dostarczyły wszystkim wiele radości i emocji. Wycieczka była pełna wrażeń, aktywności i dobrej zabawy, a wspólnie spędzo
Konkurs Pięknego Czytania klas pierwszych
17 czerwca 2026 r. w klasach pierwszych odbył się Konkurs Pięknego Czytania. Uczniowie czytali zarówno teksty wcześniej poznane, jak i takie, których wcześniej nie czytali. Zadanie było bardzo trudne, jednak wszyscy uczestnicy świetnie sobie poradzili.
Jury w składzie: pani Edyta, pani Kasia i pani Wiola oceniło prezentacje uczniów i wyłoniło zwycięzców. Gratulujemy laureatom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie!
Godziny dzwonków
Wtorek 23.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych