Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej dziewcząt odbyły się w tym roku w Albigowej. W sobotę 15 stycznia w naszej szkole spotkały się trzy drużyny, by walczyć o mistrzostwo Gminy Łańcut i awans do rozgrywek powiatowych. Rywalizacja rozegrała się między zespołami z Soniny, Wysokiej i Albigowej.
Turniej zakończył się zwycięstwem dziewcząt z Albigowej, II miejsce zajęła drużyna z Wysokiej, a na trzeciej pozycji uplasowała się szkoła z Soniny.
Dodatkowo przyznano dwie indywidualne nagrody dla Albigowej: tytuł „Najlepszej atakującej” przyznano Emilii Reizer, a tytuł „Najlepszej zawodniczki” – Monice Międlar. Serdeczne gratulacje 😊