Końcówka roku 2024 obfitowała w wydarzenia sportowe, w których nasi uczniowie odnosili warte zauważenia sukcesy.
W Andrzejkowych Mistrzostwach Łańcuta w pływaniu medale zdobyli:
Wit Wróbel - srebro na 25m stylem klasycznym chłopców
Julia Bytnar - brąz na 25 m stylem klasycznym dziewcząt
W Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce w Albigowej,chłopcy w składzie: Błażej Kuźniar, Filip Jastrzębski, Tomasz Bytnar, Sławomir Litwin, Jakub Sobkowicz, Szymon Ulman Michał Wojtyna , Wiktor Wróbel - zajęli II miejsce
Statuetkę dla najlepiej punktującego zawodnika tego turnieju odebrał Michał Wojtyna.
W Gminnych Igrzyskach Młodzieży szkolnej w piłce ręcznej w Kraczkowej chłopcy w składzie: Błażej Kuźniar, Filip Jastrzębski, Michał Kud, Sławomir Litwin, Jakub Sobkowicz, Szymon Ulman Michał Wojtyna, Dawid Maternia, Alan Madej, Filip Patrzałek - zajęli I miejsce i prawo reprezentowania Gminy Łańcut na zawodach powiatowych
Statuetkę za największą liczbę zdobytych bramek odebrał Michał Wojtyna a tytuł MVP i statuetka dla najlepszego zawodnika zawodów trafiły do Dawida Materni.